Wedding Day – Targi Ślubne Gniecki Hrubieszów

 

W ubiegły weekend w naszym mieście odbyło się pierwsze, tak wyjątkowe wydarzenie. Gniecki Hrubieszów.

W sobotę 26 marca 2022 roku Restauracja Gniecki przy ul. Kolejowej w Hrubieszowie gościła tych, którzy planują organizację wesela, jak i tych, którzy oprawą weselną zajmują się profesjonalnie.

 

Gniecki Hrubieszów

 

Organizatorem tego wydarzenia jest Gniecki Hotel & Restaurant, restauracja ta oferuje największą salę w Hrubieszowie, co daje możliwość zorganizowania wesela do 250-300 osób.

W tym wyjątkowym dniu przyszłe pary młode mogły zapoznać się z przykładowymi dekoracjami stołów nowożeńców. Restauracja Gniecki prezentowała także swoje stoły tematyczne z możliwością degustacji.

Przed wejściem do restauracji zaprezentowano samochody do ślubu od Restauracji Gniecki.

 

Gniecki Hrubieszów

 

Fotografia Ślubna

 

Dzień Ślubno Bankietowy to pierwsze tego typu wydarzenie w Hrubieszowie. Organizatorzy zadbali o różnorodność. Zaproszeni zostali wystawcy z różnych dziedzin i zaprezentowali niezliczoną ilość inspiracji ślubnych.

Partnerami z dziedziny fotografii byli: Justyna Omelczuk, Aleksander Tondos oraz My Fotografia Łukasz Kłoda. Natomiast z dziedziny filmowania Daniel Omelczuk. Przedstawiliśmy swoje prace i sposoby na uchwycenie tak ważnych momentów.

 

Fotografia Łukasz Kłoda – Poznaj szczegóły oferty.

 

Zaproszenia Ślubne Hrubieszów

 

Piotr Pliszka także prezentował prace fotograficzne, ale i papeterię ślubną oraz okolicznościową i dekoracje laserowe.

 

 

Fotobudka na Wesele.

 

Była także fotobudka od Fotowbudzie, przyszłe pary młode mogły tę usługę przetestować i dowiedzieć się więcej o szczegółach wynajmu fotobudki.

Zastanawiasz się, czy warto wynająć fotobudkę na wesele? Polecamy artykuł, w którym znajdziesz odpowiedz na to i wiele innych pytań dotyczących fotobudki na weselu.

 

DJ \ Wodzirej na Wesele

 

Z dziedziny oprawy muzycznej byli z nami: Dj Kamil – Kamil Nazar, Wodzirej Dj Axel – Hubert Bartnik i Dj Alex, który uprzyjemnił nam ten czas subtelną muzyką. Natomiast Małgorzata Nazar uświetniła to wydarzenie swoim występem na żywo.

 

Gniecki Hrubieszów

 

Dekoracje Ślubne

 

Ciekawe rozwiązania dekorowania stołów dla gości i stołu nowożeńców zaprezentowały: Magia Chwili Dekoracje Ślubne i In Love Dekoracje, musimy przyznać, że cieszyły oko i zaskakiwały doborem kolorów.

 

 

Animatorzy

 

Przykładowe animacje dla dzieci i dorosłych prezentowała Dominika Daniluk Sokólska z DdS Animacje.

 

 

Suknie Ślubne

 

Swoje piękne suknie ślubne zaprezentowały: Lady White by Ela Woźniak z Chełma i Coccinelle Suknie Ślubne Hrubieszów.

 

 

Gabinet Kosmetyczny

 

Ewa Wilkos przybyła ze sporą częścią swojego Gabinetu Kosmetycznego Kleopatra i prezentowała szeroką gamę kosmetyków z możliwością testowania.

 

 

Szkoła Tańca

 

Natomiast Paulina Banaszek zaoferowała przyszłym parom młodym możliwość nauki tańca w swojej szkole Banana Fitness – Hrubieszów. Ofertę nauki taca zaprezentowali również Szkoła Tańca – Myka- Magdalena i Janusz Myka z Zamościa.

 

 

Drink Bar

 

Profesjonalną usługę barmańską zaprezentował Coctail Event Bar Marcin Gredys, który miał pełne ręce roboty.

 

 

Tort Weselny

 

Restauracja Gniecki przygotowała piękny tort, na degustację, którego zaproszeni zostali wszyscy uczestnicy tego wydarzenia.

 

Gniecki Hrubieszów

Wedding Day – Gniecki Hrubieszów

Wedding Day to wydarzenie, skupiające wielu wystawców i wiele przyszłych par młodych, ale nie tylko, bo zawitali także młodzi rodzice, którzy planują organizację chrztu.

Chylimy czoła dla organizatorów.

Wielki wysiłek z Waszej strony, rewelacyjny efekt i mnóstwo przemiłych, wartościowych rozmów z klientami i wystawcami. Całe wydarzenie wyjątkowo przyjemne dla oka i duszy. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego wydarzenia w tej tematyce.

 

Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Przemysław Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów Gniecki Hrubieszów

 

Planujesz organizacje wesela u Gnieckiego? Zobacz jak wygląda to na zdjęciach, zapraszam na kolejny wpis, tym razem z wesela.

 

Gniecki Kontakt

GNIECKI s. c.

ADRES

ul.Kolejowa 29, 22-500 Hrubieszów

DZIAŁ CATERING

Zamówienie dań na wynos lub w ramach dowozów miasto Hrubieszów

+ 48 503 814 915
lub + 48 84 696 59 04

DZIAŁ ORGANIZACJI USŁUG

bankiety, eventy, wesela, chrzciny, komunie, konferencje, catering, imprezy plenerowe itp.

+ 48 537 818 100

kierownik@gniecki.com

DZIAŁ FINANSOWO – BIUROWY

Wyłącznie sprawy dot. biuro, administracja, faktury

+ 48 501 770 099

biuro@gniecki.com