Fotobudka na wesele. Czy warto wynająć fotobudkę na wesele? 

Pewnie zastanawialiście się nieraz jaką atrakcję wybrać na własne wesele. Wynajmem fotobudki zajmujemy się od 10 lat. Tyle już czasu wnosimy radość i świetną zabawę na imprezy okolicznościowe. Fotobudka na weselu nie przewiduje ograniczeń wiekowych, bawi każdego. Fotobudka to idealna i niezapominana atrakcja na wesele.

Wynajem fotobudki według nas składa się z dwóch podstawowych wartości. Pierwsza z nich to świetna zabawa w czasie trwania wesela. Zabawa, z której korzystają nie tylko młodzi ludzie, często starsi bawią się najlepiej 😉 A dzieci lgną do nas już od momentu, kiedy się rozkładamy.

Drugą podstawową wartością wynajmu fotobudki na wesele są nieocenione wpisy do księgi gości, wpisy opatrzone zdjęciami, wykonanymi chwilę wcześniej w fotobudce.

W czasie wynajmu fotobudki współpracujemy z oprawą muzyczną wesel. Za pośrednictwem zespołu czy Dj’a informujemy gości weselnych o tym, że startujemy z fotobudką, gdzie nas znajdą i jak długo będziemy się wspólnie bawić. Na bieżąco przypominamy również o czasie, jaki pozostał do końca usługi, tak aby każdy zdążył skorzystać.

Zapoznaj się z ofertą wynajmu fotobudki na wesele.

Zamość Chełm Hrubieszów

fotobudka na wesele zamosc hrubieszow chelm

 

Jak działa Fotobudka na weselu ?

W czasie wesela goście korzystają z fotobudki bez ograniczeń. Zdjęcia są gotowe do odbioru chwilę po ich wykonaniu. Na jedną sesję w fotobudce składają się 4 zdjęcia. Zdjęcia wykonywane są w odstępach 10cio-sekundowych, czas ten jest wystarczający do zmiany przebrania. Kiedy brakuje czasu, animator głośno odlicza ostatnie sekundy, to ułatwia wyeliminowanie pustych klatek zdjęciowych. Zdjęcia drukowane są zawsze w dwóch identycznych kopiach.

 

Łatwość obsługi fotobudki

Wystarczy przycisnąć przysisk “START”. Zdjęcia oraz wydruk fotobudka wykona automatycznie. Cały proces trwa zaledwie kilka minut.

Film – Fotobudka na weselu

 

Film zrealizowany na weselu w Hrubieszowie w domu weselnym Gniecki.

 

 

Wynajmując fotobudkę na wesele, otrzymujesz świetną atrakcję dla swoich gości i ponadczasową pamiątkę w postaci wpisów do księgi gości. Gadżety przywozimy ze sobą, jest ich sporo, każdy znajduje coś dla siebie.

Na samym początku naszej pracy z fotobudką porządkowaliśmy gadżety prawie po każdej sesji, teraz jednak wiemy, że nie ma to najmniejszego sensu. Układamy gadżety dookoła fotobudki tak, aby były w zasięgu ręki gości. Tak, żeby można je było szybko złapać i odłożyć równie szybko. Gadżety są w ciągłej rotacji.

fotobudka na wesele zamosc chelm hrubieszow

Ile otrzymasz kopii zdjęć z fotobudki na weselu?

W sytuacji kiedy, do fotobudki podchodzi przykładowo 6 osób, to wydruk tak jak zawsze będzie w dwóch kopiach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno jest się podzielić dwiema kopiami i wtedy proponujemy powtórzenie sesji w tym samym składzie. Aż każda z osób będzie usatysfakcjonowana.

Zawsze wtedy przypominamy również o galerii internetowej. Zwykle dwa dni po weselu przesyłamy Młodej Parze dostęp do galerii internetowej. Galeria ta zawsze opatrzona jest hasłem. Obejrzeć zawartość mogą jedynie osoby, którym Młoda Para przekaże dostęp. Galerię udostępniamy na tronie www.fotowbudzie.pl. na którą również zapraszamy 🙂

fotobudka na wesele zamość chełm hrubieszów

 

 

Fotobudka i księga gości na weselu.

W czasie trwania usługi goście weselni korzystają z fotobudki bez limitów.  Poza tym w czasie trwania usługi zachęcamy uczestników wesela do pozostawienia wpisu w księdze gości i wklejenia zdjęcia. Fotobudka i księga gości to nieodłączna para, dlatego też księgę gości dodajemy gratis 😊

Dbamy również o niezbędne do wpisów przybory ( klej, nożyce, kolorowe pisaki i stemple). Za każdym razem mamy dookoła siebie dwie kolejki, jedna ustawia się do fotobudki, a druga, już z gotowym zdjęciem w ręku, oczekuje na wpis do weselnej księgi gości. To świetne połączenie, powstają niezapomniane wpisy z rewelacyjnymi fotkami.

fotobudka ksiega gosci hrubieszow zamosc chelm

Fotobudka na wesele, cena. Fotobudka na ile godzin ?

W swojej ofercie posiadamy Fotobudkę Standard i Fotobudkę Pro, urządzenia te równią się nie tylko wyglądem, ale i formatem wydruków. Upodobania naszych klientów decydują o wyborze konkretnej fotobudki. Zastanaiwasz się nad ceną wynajmu fotobudki lub footlustra, już pędzimy z pomocą.

Cena usługi uzależniona jest od czasu wynajmu. Z doświadczenia wiemy, że czas usługi najlepiej jest dopasować do liczby gości weselnych. Optymalnie jest, kiedy na godzinę wynajmu fotobudki przypada 60ciu gości. Staramy się dopasowywać czas wynajmu racjonalnie, nie namawiamy na wynajem na czas dłuższy niż potrzeba. Przeciętna cena wynajmu fotobudki na wesele waha się pomiędzy 750 zł a 900 zł.

Przyznamy nieskromnie, że dzięki wspomnianej wcześniej interakcji, jaką tworzymy wspólnie z gośćmi, jak również dzięki kilku trikom wypracowanym przez lata, mamy wpływ na większą liczbę wpisów do księgi gości.

Zapoznaj się z ofertą wynajmu fotobudki na wesele. 

Jakość zdjęć z Fotobudki.

Wydruki z fotobudki gwarantują fotograficzną jakość, dzięki zastosowaniu profesjonalnego aparatu Canon oraz zaawansowanej drukarki. Ponadto zastosowanie oświetlenia studyjnego nadaje naturalne barwy zdjęć.

 

Fotobudka a inne atrakcje weselne.

Kiedy rozważacie wynajmem fotobudki na wesele, zastanawiacie się pewnie czy ta atrakcja nie odciągnie gości od innych ważnych etapów Waszego przyjęcia. Otóż doświadczenie pokazało nam, że wiele atrakcji z powodzeniem można łączyć. Zobaczcie sami 😉

fotobudka hrubieszow

Fotobudka czy instax na wesele. 

Instax jest ciekawym rozwiązaniem, jednak urządzenie to drukuje po jednym zdjęciu. Jeśli będzie ono ważne dla gości, nie trafi do księgi. Koszt wynajmu fotobudki przy większych weselach może być niższy od instaxa. Fotobudka to bardziej profesjonalne rozwiązanie. Kiedy decydujesz się na wynajem fotobudki, otrzymujesz od nas profesjonalną obsługę, jest to osoba, która czuwa nad przebiegiem usługi, wchodzi wtedy w interakcję z gośćmi, podpowiada, pomaga dobrać przebranie i przypomina o wpisie do księgi gości. Współpracuje z oprawą muzyczną i informuje zespół bądź dja o tym, aby przypomnieli gościom, którzy nie skorzystali jeszcze z fotobudki.

 

Personalizacja zdjęć na wesele. Fotobudka

Za każdym razem kiedy, szykujemy fotobudkę na wesele czy to na inną imprezę, personalizujemy wydruki. Co to znaczy? Przygotowujemy ją tak, aby na wydrukach były imiona pary młodej oraz data wesela, tak aby po latach było wiadomo z czyjej imprezy są dane zdjęcia.

 

Opinie naszych klientów.

 

Martyna – Hrubieszów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotobudki, nie wyobrażamy sobie wesela bez tej atrakcji 🙂 Fotobudka była w użyciu przez cały czas, goście robili sobie zdjęcia a później wklejali je do księgi gości 🥰 dzięki temu mamy super pamiątkę ❤️ Świetna obsługa, fajne gadżety. Super atrakcja dla dla dzieci oraz dorosłych. Bardzo polecamy!! ❤️

Ola i Piotr – Jordanów

Na naszym weselu fotobudka była największą atrakcją, zarówno dla nas jak i dla gości. Jeśli chodzi o gości to , księga gości jest nasza ulubiona pamiątka i bardzo często do niej wracamy nie tylko we dwoje ale już z synkami:) Gorąco polecam, to wyjątkowa i specjalna pamiątka o wiele bardziej gustowna i wysublimowana niż np. instax. Dużo frajdy i zabawy 🙂

Julia i Łukasz – Zamość

Fotobudka na wesele to świetny pomysł! Decydując się na fotobudkę , zyskujemy uwiecznienie niezapomnianych momentów na fotografiach. Nie żałuję, że zdecydowałem się na fotobudkę na weselu.

 

Gdzie dojeżdżamy z fotobudką?

Dojechać możemy w każde miejsce w Polsce, jednak przeważnie obsługujemy wesela na terenie województwa Lubelskiego.

Najczęściej  bywamy na weselach z fotobudką w miastach:

 • Zamość
 • Chełm
 • Hrubieszów
 • Tomaszów Lubelski
 • Krasnystaw
 • Janów Lubelski
 • Biłgoraj
 • Lublin

 

Poznaj szczegóły oferty wynajmu fotobudki na Wasze wesele

Fotobudka na wesele Hrubieszów

—>OFERTA<— 

Fotobudka na wesele Zamość

—>OFERTA<— 

Fotobudka na wesele Chełm

—>OFERTA<— 

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku ! Znajdziecie tam więcej zdjęć i filmów z ostatnich imprez w Zamościu, Chełmie i  Hrubieszowie.

 

W każdym domu weselnym jesteśmy w stanie rozłożyć się z fotobudką, poniżej znajdziesz listę domów weselnych w których bywamy najczęściej na weselu:

Fotobudka na wesele Hrubieszów i okolice:

 • Gniecki Hrubieszów
 • Browar Sulewski Hrubieszów
 • U Chłopa Hrubieszów
 • Staropolska Hrubieszów
 • Magnolia Alojzów
 • Dom Weselny Jaśko Mircze
 • Szewska Pasja Tyszowce
 • Karlona Werbkowice

Fotobudka na wesele Zamość i okolice:

 • Apart – Zamość
 • Gościniec Sami Swoi – Mokre
 • Hotel Artis – Zamość
 • Karczma Zamojszczyzna – Sitaniec Wolica – Zamość
 • Hotel “Koronny” – Zamość

Fotobudka na wesele Chełm i okolice:

 • Hotel Edels – Chełm
 • Dom Weselny “Za Borkiem” Strupin Mały
 • Ranczo Budrysa – Strupin Duży
 • Hotel Kozak – Chełm

Fotobudka na wesele Lublin Fotobudka na wesele Zamość Fotobudka na wesele Chełm Fotobudka na wesele Hrubieszów