Sesja na roczek

Czym jest sesja na roczek?

Sesja na roczek to rodzaj artystycznego narzędzia, służącego do zatrzymania pięknych momentów, naturalnych emocji i czasu. Dziecko tylko raz w swoim życiu kończy roczek, staje wtedy na przełomie okresu niemowlęcego i dziecięcego.

Często w tym właśnie czasie stawia swoje pierwsze kroczki. To także okres, w którym dobiega końca wspólna droga mleczna mamy i maluszka. Nasza sesja na roczek może różnić się od innych, gdyż nie skupiamy się na wymyślnych strojach i przepychu dekoracji. Ważna jest dla nas naturalności i bliskość. Uwieczniamy emocje i tworzymy z nich fotograficzną historię.

Zapytaj o szczegóły oferty sesji na roczek.

sesja na roczek

Sesja na roczek z rodzicami czy solo?

Czasem bywa, że rodzice nie chcą uczestniczyć w sesji i wtedy skupiamy się na solenizancie. Preferujemy jednak kiedy sesja na roczek zawiera elementy sesji rodzinnej. Mamy wtedy większy wachlarz możliwości. Wykorzystujemy różne konfiguracje, łapiemy emocje, bliskość, więź, czułość i wszystko, co zamyka się w miłości.

sesja na roczek

Sesja na roczek w plenerze czy w domu?

Temperament Maluszka i preferencje rodziców decydują o tym, gdzie odbędzie się sesja na roczek. Jeśli dziecko swobodniej czuje się w domowym zaciszu, tam też odbywa się sesja. Rodzice Igora zdecydowali, że ciekawie będzie wybrać się w plener.

To jest fajne rozwiązanie, gdyż Maluszek doświadcza wtedy innych, nieznanych mu bodźców, co aktywuje jego naturalną ciekawość. Poza tym rodzicom także należy się chwila odpoczynku od domowych obowiązków.

sesja na roczek

Jaka pora dnia będzie najlepsza do wykonania sesji na roczek?

Powodzenie sesji zależy głównie od nastroju Maluszka. Dziecko powinno być wyspane i najedzone. Roczek to czas, kiedy Maluszki lubią uciąć sobie drzemkę w ciągu dnia. Najlepiej, kiedy spotykamy się po drzemce i posiłku Solenizanta. Idealnie jest, gdy czas ten zbiega się ze złotą godziną, to znaczy w godzinach wieczornych. Światło jest wtedy miękkie i klimatyczne.

sesja na roczek

Jak ubrać Dziecko?

Najważniejsze, aby dziecko było ubrane adekwatnie do pogody. Jeśli chodzi o styl, to jest to kwestia rodziców. Kolory zdecydowanie pastelowe. Świetnie spisują się: biel, beż, odcienie szarości, pastelowy róż, błękit, a także jasny ciepły brąz. Zależy nam, abyście potraktowali ten dzień sesji jak prawdziwe święto. Warto zadbać wtedy o fryzurę, makijaż i ubranie, w którym będziecie czuć się swobodnie i wyjątkowo.

sesja na roczek

Co zabrać ze sobą? Sesja na roczek

Wiemy, jak ważne dla Maluszka bywają przytulanki. Warto zabrać ze sobą ulubiony kocyk, ulubionego misia czy zabawkę, z którą Wasze dziecko jest nierozłączne. Zabawki takie wpływają na poczucie bezpieczeństwa u dziecka, dlatego warto mieć je przy sobie. Warto także pamięć o tej ulubionej przytulance zachować na dłużej i wykorzystać w czasie sesji. Warto zabrać ze sobą także przekąski i wodę. Gdyby mały brzuszek zgłodniał.

sesja na roczek

Miejsce sesji na roczek.

Miejsce, w którym odbędzie się sesja, wybieramy wspólnie z rodzicami solenizanta. Warto, aby było to miejsce dość zróżnicowane. Tak by sesja nie była jednolita.

Tym razem wybraliśmy się do Kryłowa. Wykorzystaliśmy „Park i bramę pałacową” w Kryłowie. Kiedy już byliśmy na miejscu, znaleźliśmy kilka innych ciekawych miejsc, które oczywiście również wykorzystaliśmy.

kryłów brama

Sesja na roczek pomysł na prezent. Voucher na sesje fotograficzną.

Sesja na roczek to idealny i niezapomniany prezent. Dedykowany nie tylko solenizantowi, ale i Jego rodzicom. Sami jesteśmy rodzicami i znamy wartość czasu i emocji zatrzymanych na fotografiach. Wiemy również jaką radość niosą takie fotografie dziadkom.

Często to właśnie rodzice decydują się na taką sesję. Bywa również, że jest to prezent od matki chrzestnej czy od ojca chrzestnego. Prezent równie atrakcyjny dla dziewczynki jak i chłopca.

Sesja na roczek to prezent nieoceniony. Kiedy decydujesz się na taki prezent, otrzymujesz od nas spersonalizowany, pięknie zapakowany Voucher. Wewnątrz znajdują się szczegółowe informacje odnośnie tego, co obejmuje Voucher. A także dane kontaktowe, które ułatwia rodzicom Maluszka skontaktowanie się z nami i umówienie się na dogodny termin.

voucher hrubieszów

Ile trwa sesja zdjęciowa na roczek?

Kiedy przyjeżdżamy na miejsce, w którym będzie odbywała się sesja, dajemy sobie wspólnie chwilę czasu na przełamanie lodów. W sesji tej wykorzystujemy kilka miejsc w różnych konfiguracjach. Zwykle sesja na roczek trwa od 60 minut do 90 minut. Sesja zawiera elementy sesji pozowanej i reportażowej. Uzyskujemy wtedy pełna naturalność.

Ile kosztuje sesje na roczek? Sesja na roczek Cena.

Z sesji na roczek otrzymacie :

  • około 100 obrobionych zdjęć w wersji elektronicznej
  • prywatną galerię internetową zabezpieczoną hasłem
  • 40 odbitek w formacie 15×21
  • pendriva ze zdjęciami

Zapytaj o szczegółowy cennik sesji na roczek.

—> Oferta<—

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku! Fotografia Pełna Emocji – Łukasz Kłoda