Sesja Ślubna Nielisz

Zalew w Nieliszu to jedna z propozycji plenerowych na piękną i klimatyczną ślubną sesję zdjęciową. Nielisz położony jest w odległości 20 km od miasta Zamość. To wyjątkowo malowniczy zakątek na Lubelszczyźnie, położony w północno-zachodniej części Kotliny Zamojskiej.

Znajduje się tam zalew, który został wybudowany na rzekach: Wieprz i Pór. Długość brzegowa tego zalewu wynosi aż 30 km. Także mamy tam spore pole do popisu.

Nawet przy sezonowym obłożeniu zawsze znajdziemy skrawek tylko dla siebie. W którego zaciszu możemy wykonać intymną, niezakłóconą postronnymi osobami, sesję ślubną nad zalewem Nielisz.

Poznaj szczegóły oferty – Sesja Ślubna Nielisz

sesja ślubna nielisz

 

Klimatyczny Nielisz

 

Marzy Ci się ślubna sesja plenerowa w Nieliszu i zastanawiasz się, czy miejsce to będzie wystarczająco piękne, dostojne i zróżnicowane? Jeśli chodzi o różnorodność, to tak jak wspomnieliśmy wyżej, linia brzegowa zalewu jest dość długa. A to oznacza, że mamy do wykorzystania naprawdę wiele ciekawych miejsc takich jak: plaża, molo, szuwary, brzeg wody i otwarte wody zalewu.

Szlachetność danego miejsca w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób je przedstawimy. A także, z jakiego światła korzystamy, w czasie sesji ślubnej. Najlepszą porą do uzyskania klimatycznych ujęć, są oczywiście tak zwane złote godziny. Kiedy światło jest miękkie i nadaje zdjęciom ciepłą barwę.

 

sesja ślubna nielisz

 

Nielisz miejscem idealnym na sesje ślubną?

 

Naszym zdaniem zalew Nielisz to miejsce doskonałe na ślubną sesję plenerową. Można poczuć się tam jak na wakacjach, słoneczny dzień, swoboda, bose stopy, ciepły piasek, czysta woda, klimatyczne trawy i dużo zieleni.

Wszystko to daje fotografowi niezliczone możliwości, a Młodej Parze odrobinę wytchnienia. Sesja ślubna na plaży może być romantyczna, zmysłowa, ale może być także zwariowana. Wszystko zależy od temperamentu naszych Nowożeńców.

 

sesja ślubna nielisz

 

Nielisz plaża. Sesja Ślubna Nielisz.

 

Zastanawiacie się, jak należy przygotować się do sesji ślubnej na plaży? Co ze sobą zabrać? Tak naprawdę wystarczy jedynie zdjąć buty… Zdjęcia ślubne na plaży w całości oddają istotę naturalności i bliskości tylko wtedy, kiedy Para Młoda jest boso.

 

 

Zdjęcia ślubne na molo? Nielisz

 

W naszych okolicach nieczęstym widokiem jest molo. Molo przy zalewie w Nieliszu jest kolejnym ciekawym miejscem, które warto wykorzystać podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej w plenerze.

Stare drewno, okalająca je woda i ciepłe, miękkie światło. Wszystko to składa się na niezwykły urok fotografii.

 

sesja ślubna nielisz

 

Sesja ślubna Nielisz z wykorzystaniem łodzi?

 

W Nieliszu podobnie jak na Mazurach, wielu okolicznych mieszkańców ma na wyposażeniu łódź. Jeśli czujecie taką potrzebę, można wypożyczyć łódź na czas sesji. Z tego, co się orientowaliśmy, nie są to drogie usługi. Za to wspomnienia i ujęcia niepowtarzalne. Tam na miejscu jest także możliwość wypożyczenia rowerka wodnego.

Miejsce to daje nam tak naprawdę nieskończenie wiele możliwości. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia… Polecamy Wam dać ponieść się chwili, a scenariusz napisze się sam. Nowożeńcy emanują zmysłowością, należy ją umiejętnie uchwycić.

 

sesja plenerowa nielisz

 

Nielisz i okolice

 

W czasie mojej pracy z młodą Parą bazuję na naturalności. Zwykle jest tak, że na miejsce docelowe sesji plenerowej jedziemy wspólnie jednym autem. To daje nam dodatkowy czas na swobodną rozmowę i poznanie siebie nawzajem. W czasie dogi wykorzystujemy także zupełnie przypadkowe, piękne miejsca. Po pierwszych kadrach wiem już, czego mogę oczekiwać od moich Nowożeńców. Swoboda owocuje w naturalność.

W czasie sesji plenerowej lubię wykorzystywać styl reportażowy. Ważne są także zdjęcia pozowane i portrety. Z doświadczenia wiem, że z pozowaniem do portretów moim modelom jest najtrudniej, ale wspólnymi siłami i cierpliwością zawsze udaje nam się wydobyć to, co najpiękniejsze.

 

 

Miejsce na ślubną w województwie lubelskim.

 

Nielisz i okolice to jedno z ciekawszych miejsc na sesję ślubną w województwie lubelskim.  To miejsce jest nie tylko godne polecenia, ale również godne wykorzystania.

 

sesja plenerowa nielisz

 

Nielisz a sesja narzeczeńska?

 

Tak, jak najbardziej. To miejsce nie jest zarezerwowane jedynie do sesji ślubnych. To wyjątkowo malownicze miejsce. Znajdziemy tam zastosowanie również dla sesji narzeczeńskiej, rodzinnej, ciążowej czy sesji na roczek.

 

Zapraszamy na Facebook

Chcesz sesję ślubna w Nieliszu? Zapytaj o ofertę – Sesja Śluba Nielisz.

Obiejrzyj również wpis o Sesji Ślubnej na Zamojskiej Starówce.

 

Więcej zdjęć z Sesji Ślubnej Nielisz

Sesja Ślubna Nielisz

Sesja Ślubna Nielisz

Sesja Ślubna Nielisz