Sesja Ślubna Zamość, Fotograf.

Sesja plenerowa na Zamojskiej Starówce, czy to dobry pomysł? 

 

Zastanawialiście się czasem czy Zamojska Starówka będzie dobrym miejscem na sesję plenerową? Czy nie będzie nudno i zwyczajnie?  Podejrzewam, że wielu z Was przechodziło to przez myśl nie jeden raz . Jako fotograf ślubny, sam miewałem takie myśli. Sesja ślubna Zamość. Jeśli szukasz miejsca na sesje plenerową polecam artykuł o sesji ślubnej na zalewem Nielisz.

Poznaj szczegóły oferty fotografii ślubnej w Zamościu.

fotograf zamość

 

Starówka jest miejscem wyjątkowo klimatycznym. To nie tylko “Ratusz Zamość”, ale również całe “Osiedle Stare Miasto Zamość”. Władze tego miasta dokładają wszelkich starań aby każdy jego zakątek był naturalnie piękny. “Miasto Zamość otrzymało nagrodę w kategorii przestrzeń rekapitalizowana za konsekwentne utrwalanie wizerunku miasta idealnego – informuje Paweł Czechalski z biura promocji zamojskiego urzędu miasta.“

Wpisujesz w wyszukiwarce “Fotograf Zamość”?

 

Kiedy szukasz fotografa,  odpowiedniej osoby, która wydobędzie z Was to, co naturalne i piękne, wpisujesz w wyszukiwarce “Fotograf Zamość”. Wtedy wyskakuje masa ofert i przeróżnych zdjęć. A to wcale nie ułatwia wyboru. Ważne, aby fotograf potrafił z Wami rozmawiać, aby uczył się Was z każdą minutą trwania sesji plenerowej. Nie zawsze zdjęcia pozowane, niezgodne z naturą Młodej Pary, pokażą Wasz urok.

Nie przy każdej parze możemy zastosować jeden i ten sam schemat. Natura człowieka jest  barwna, różnorodna i czasem przekorna. Sama ekspresja twarzy poszczególnych osób może nam w jednej chwili powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Musimy umieć czytać najdrobniejsze sygnały. Uwielbiam wszystkie zmienne w mojej pracy z Nowożeńcami.

 

fotograf zamość

 

Sesja Ślubna na Zamojskiej Starówce?

 

Może myślicie, że sesja na Zamojskiej Starówce nie będzie oryginalna, gdyż to właśnie miejsce jest wyjątkowo popularne wśród Nowożeńców. Może się wydawać, że ujęcia będą sztampowe. Jednak jest zupełnie odwrotnie. Okolice ratusza za każdym razem pokazują nam inne, przyjazne oblicze. Każdy zakamarek Zamojskiej starówki daje nam nowe możliwości, można to świetnie wykorzystać podczas sesji ślubnej.

Sesja na Zamojskiej Starówce nie musi oznaczać, że staniemy na tle ratusza, przyjmiemy kilka różnych poz i już. Zwykle pomysły na konkretne ujęcia  wychodzą ode mnie, ale bywa i tak, że Nowożeńcy mają już swój własny, opracowany plan na kilka ujęć. Kiedy tak łączymy nasze warsztaty, powstaje unikatowa, fotograficzna opowieść o dwójce indywidualnych ludzi, którzy na tych obrazach tworzą jedność. 

 

Sesja ślubna Zamość

 

Fotograf Zamość

 

Największą zależną sesji ślubnej jest indywidualność. A na indywidualność składają się temperament i styl Młodej Pary. Poza tym każdy człowiek ma inną, niepowtarzalną urodę. Upodobania, względem których Panna Młoda wybiera suknię, a Pan Młody garnitur. Albo dodatki takie jak bukiet, welon, wianek, mucha czy krawat.

Zależnych jest tak wiele, że trudno je tu wszystkie wymienić. Indywidualność jest wielkim błogosławieństwem, to powiew świeżości i autentyczności.  Styl pracy fotografa ma ogromny wpływ na możliwości wydobycia z Nowożeńców ich piękna i naturalności. Staram się uchwycić emocje, spojrzenia, bliskość i czułość. To, co najistotniejsze.

 

fotograf zamość

 

Sesja Ślubna Zamość

 

Dość często wykonuje sesje ślubne na Zamojskiej Starówce, za każdym razem jednak, jest inaczej. Z kolejnymi osobami, odkrywamy kolejne miejsca gdzie powstają piękne kadry. Tym razem zainspirowała mnie Pani Młoda i jej niezwykła ekspresja.

 

sesja ślubna zamośc

 

W swojej pracy jako fotograf ślubny wykorzystuję różne techniki wykonywania zdjęć. Zdjęcia pozowane w sesji ślubnej są jakby bazą, jednak lubię też wprowadzać w to trochę reportażu. Dzięki temu uzyskuję różnorodność i niezwykle cenioną przeze mnie naturalność w zdjęciach.

Zamość skrywa wiele tajemniczych zakątków, które można wykorzystać podczas sesji ślubnej. W niektórych z nich można poczuć się jak we Włoszech, nic dziwnego, ponieważ Zamojską Starówkę zaprojektował Bernardo Morando, włoski architekt.

 

Sesja ślubna Zamość

 

Kiedy jesteśmy na sesji ślubnej wiele się od siebie nawzajem uczymy. Ja uczę się głownie natury konkretnej pary. Co ułatwia mi dobranie odpowiedniego stylu. W czasie  wykonywania zdjęć nie pozostawiam ich samym sobie,wchodzę z Nimi w interakcję, rozmawiam, podpowiadam i rozbawiam. Lata doświadczeń, warsztaty i szkolenia nauczyły mnie jak współpracować z innym człowiekiem. Wspólnie tworzymy piękno. 

 

Sesja ślubna Zamość

 

Sesja ślubna jest dla mnie dobrą zabawą. Jak się okazuje później, dobry nastój udziela się także Młodej Parze. Ta pozytywna energia jest efektem naszej interakcji. Wiele razy usłyszałem, że podczas sesji dobrze się bawili, oderwali się od remontów, załatwień i innych przyziemnych spraw.

Zamojskie podcienia w sesji ślubnej

 

sesja ślubna zamość

 

Podcienia na Zamojskiej starówce pełniły niegdyś funkcję komunikacyjną i handlową. Obecnie całkowita ich długość wynosi około 600 metrów, kiedyś było ich około 1 km. Dziś można wykorzystać je podczas sesji ślubnej.

 

Więcej zdjęć z sesji ślubnej w Zamościu

 

fotograf zamość

sesja ślubna zamość fotograf zamośćsesja ślubna zamośćsesja ślubna zamość

 

 

Ile kosztuje ślubna sesja plenerowa w Zamościu?

Zapytaj fotografa o szczegóły oferty sesji ślubnej w miejscowości Zamość.