Monika i Mateusz – U Chłopa Hrubieszów. Zespól Liffe.

Są najlepszym dowodem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Ona – wzorowa uczennica, On – największy chuligan. Razem od podstawówki. W reszcie przyszedł ten czas i Mateusz wziął sprawy w swoje ręce, oświadczył się.

Podczas przygotowań padał deszcz, a to podobno wróży dobrym zapleczem pieniężnym dla nowożeńców. Sakrament małżeństwa przyjęli w pięknym Kościele Pw. Trójcy Przenajświętszej i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Trzeszczanach.

Przysięga była wyjątkowo wzruszająca.

Tak jak przez cała edukację taki i do ołtarza poszli razem. Mateusza poznaliśmy na jubileuszu 10-cio lecia Stowarzyszenia Aktywnych Animatorów Kultury. SAAK Hrubieszów.

Już samo to, że Mateusz pracował w tym stowarzyszeniu mówiło nam wiele, jednak słowa Edyty – szefowej, podczas wręczania Mateuszowi statuetki za zasługi, powiedziały nam wtedy jeszcze więcej.Monika i Mateusz do ślubu jechali autem, które Mateusz i Edyta – dla niektórych szefowa, ale dla większości jednak dobra wróżka, dekorowali wspólnie.

Dom Weselny – U Chłopa Hrubieszów

Zaraz po życzeniach wszyscy razem pojechaliśmy do Domu Weselnego U Chłopa. .Tam Parę Młodą i wszystkich gości bawił Zespół Liffe. Podobno bawił do rana.

Sesja ślubna Roztocze.

Na sesję plenerową wybraliśmy się na Roztocze, w okolice Tomaszowa Lubelskiego. Udało nam się odzwierciedlić klimat tych miejsc i uczucie, jakim darzą się Monika i Mateusz. Jak pisał Adam Mickiewicz: Miej serce i patrzaj w serce!   Nawet jak jesteś chuliganem 😉

Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za zaufanie

Ewelina i Łukasz

Zapytaj o ofertę fotografii ślubnej. 

Zespól Liffe Sesja ślubna Roztocze Dom weselny u Chłopa Hrubieszów.

u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów Zespól Liffe Zespól Liffe Zespól Liffe u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów u chłopa hrubieszów Zespól Liffe Zespól Liffe u chłopa hrubieszów Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze Sesja ślubna Roztocze

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego wpisu. Iwona i Radek U Chłopa Hrubieszów.

Zapytaj o ofertę fotografii ślubnej. Poznaj szczegóły oferty.

Pomyśl o niezapomnianej atrakcji dla sowich gości weselnych, zapytaj również o ofertę fotobudki. 

Do usługi fotobudki księga gości gratis !

 

Polecamy na Wasze wesele!

Dom Weselny “U Chłopa” ul.Lipowa 34, 22-500 Hrubieszów, t. 501 549 022 @: uchlopalipice@wp.pl

Zespół LiffeMołodiatycze  t. 605 032 390  @: zespol.liffe@gmail.com